Gonzague Vandooren komt naar Lierse, Mertens vertrekt

gz.jpg
Posted by Terry Verbiest on 16/01/2010 - 16u27 - 7264 keren bekeken.

mariefleur2.JPG

Gonzague Vandooren heeft vandaag om 17u een contract voor tweeënhalf jaar getekend bij K. Lierse SK. De dertigjarige Vandooren (°19/08/’79) komt over van Excelsior Moeskroen en was dus transfervrij.
Hij begon zijn profcarrière bij Moeskroen, en kwam al in het seizoen 2000-2001 naar Lierse. Daarna speelde hij vier seizoenen bij Standard Luik en vervolgens drie seizoenen bij Racing Genk. Daarna trok, hij opnieuw naar Moeskroen waar hij overigens kapitein was.
Gonzague Vandooren is een linkerflankspeler. Hij speelde bij Moeskroen op de linksachterplaats.  

Neel De Ceulaer
, CEO van Lierse: “ Dit is een erg ervaren rot die we in huis halen. Hij heeft al meer dan 300 wedstrijden in eerste klasse gespeeld. Gonzague is een geboren leider, heeft een goeie linkervoet, maar is ook kopbalsterk. En het is ook een doorzetter, iemand die zijn truitje natmaakt, zoals we die hier graag hebben. “
Gonzague Vandooren: “Natuurlijk ben ik blij dat ik opnieuw bij Lierse kan spelen. Ik had verschillende aanbiedingen, maar de ambitie en de geest die deze club uitstraalt is toch uniek. Het is allemaal wel erg snel gelopen. Twee dagen geleden hadden we voor het eerst contact met elkaar en vandaag heb ik al getekend. Alleen weet ik nu nog niet wanneer ik speelgerechtigd zal zijn. Maar ik heb er wel ontzettend veel zin in, ja.”

Jeroen Mertens
maakt de omgekeerde beweging. Hij verlaat Lierse voor leider in derde klasse A, Rupel Boom. De jonge middenvelder (20) gaat definitief over met een vrije transfer en tekende voor anderhalf seizoen.

Op Lierse TV kan u een video-interview bekijken.

gz2.jpg


Video Gonzague Vandooren komt naar Lierse, Mertens vertrekt

DOSMさんのユーザアバター

Eindelijk is een goeie

Eindelijk is een goeie aanwinst se!!!

En hopelijk komt bassegio ni zoals sommige zeggen

jaa tis te hope da bassegio

jaa tis te hope da bassegio ni komt
respect voor dienen jongen maar als we naar
eerste gaan en wat we ook gaan doen dan kan hij niet
meer mee. gonzague laat zien dat je een waardige
liersespeler bent !

LIERSE TILL DIE !

Net terug van de gala-avond

Net terug van de gala-avond tegen OHL, of misschien is kippenvelavond (en dan niet van de kou) een betere benaming. Respect en sterkte Mo jongen!
En nu lees ik hier dat er alweer een forse aanwinst komt. Jongens, wat een weelde hebben we? Dit lijkt niet meer mis te kunnen gaan. De oude tijden lijken terug te komen. Maar alsjeblief spelers en staf: blijf sober en met de voetjes op de grond. De ontlading zal dan alleen des te groter zijn :p Forza Lierse!!!

Bistroさんのユーザアバター

Spreekt gij maar voor u zelf

Spreekt gij maar voor u zelf als ge zegt dat ge alleen maar voetballers wilt zien... Elke ploeg heeft werkers nodig en spelers die hun truitje nat maken zijn hier altijd zeer populair geweest, remember Snelders, Spiteri,...
Gij hebt dan misschien liever Nedzipi op links maar die zet geen stap te veel, geeft mij maar De Graef, De Witte of VANDOOREN.

AR, ik denk dat Bistro pa

AR, ik denk dat Bistro pa Snelders voorheeft en niet zoonlief. Misschien ook vergeten wie tijdens de bekerfinale gescoord heeft naast Cavens. De Spit was gewoon populair. :-)

ページ 1 of 1

Bottom banner