Selectie Lierse-Ronse

ronselierseoktober.jpg
Posted by Pieter Moons on 05/03/2010 - 15u59 - 4633 keren bekeken.

Morgen speelt Lierse om 20u een thuiswedstrijd tegen KSK Ronse. Voor deze wedstrijd maakten trainer Aimé Anthuenis en zijn technische staff een selectie van 17 spelers.

Verdediger Frédéric Frans pakte afgelopen week een derde gele kaart en is dus geschorst. Tomasz Radzinski blijft out met een kuitblessure. Wahed en Dreesen geraakten speelklaar en werden ook geselecteerd. Verder was er goed nieuws voor 'Dodo' Elgabas: De Egyptenaar werd fit bevonden en is er voor het eerst sinds de heenwedstrijd tegen Ronse weer bij.

De volgende spelers werden niet geselecteerd: Deflandre, El Baily, Jammeh, Lamloum, Meyers, Sels, Tshiala, Ndikumana en Wils.

De selectie van 17:
Camacho, Cavens, De Graef, De Witte, Dreesen, Elgabas, Goris, Janssens, Kujovic, Matthys, Mensah Akwetey, Nedzipi, Samir, Thiebaut, Van Dooren, Van Hemert, Wahed.

De voorbeschouwing op deze wedstrijd kan u nalezen op onze matchpagina, of bekijken via Lierse TV.


Filipさんのユーザアバター

ik zou Wahed eens op de bank

ik zou Wahed eens op de bank laten starten!!! En Wils moet toch minstens op de bank zitten zekers !!! Er is dus nog niks veranderd?

diederikdesmetさんのユーザアバター

spijtig van radz dan hoeft

spijtig van radz
dan hoeft cavens ook niet op te draven

Kujovic,
Van Hemert,Camacho,Dreesen, Van Dooren
Wahed,Mensah Akwetey,De Graef,
Matthys, Janssens,
Elgabas

gedaan met die lange ballen, waarvan er slecht 5% aan kwam, en lijkt me toch wat swung te hebben.

Maar als het met Cavens en Thiebaut is, supporter ik ook voor de 100%

Lierse 4 ever !!

Goei ploeg hierboven,

Goei ploeg hierboven, volledig me eens

nog geen radzinsky dus weer

nog geen radzinsky dus weer geen 3 punten

Ik stel me vragen bij die

Ik stel me vragen bij die medische staf znne

Mijn ploeg :

Mijn ploeg :

Kujovic

Van Hemert Dreesen Van Dooren

Camacho

Matthys Mensah De Graef

Wahed

Elgabas Thiebaut

Grootjanslucさんのユーザアバター

Laat Radinski volledig

Laat Radinski volledig genezen beste supporters want als hij er weer te snel gaat spelen en hij hervalt terug kan het misschien nog erger zijn,ik had zeer graag dat Radinski zou meedoen,maar gezondheidsproblemen gaan voor evenals blessures,dit zijn prioritaire beslissingen van de medische staf en moeten opgevolgd worden,zonder Radinski moet het ook kunnen en deze match MOET gewonnen worden of we geraken in achterstand en dan is het weer achtervolgen en spelen we GEEN kampioen,misschien dan nog een eindronde en dan weer uit den boot vallen zeker?als iedere speler die aangeduid is door de trainer hé en allemaal een blok vormen en lopen en voetballen hé en de goals rustig afwerken in plaats van zenuwachtig te zijn,geen luiwammesvoetbal meer zoals vorige week tegen Beveren werken en voetballen is de leuze en niet anders en supporters wij gaan ze naar de overwinning schreeuwen

Zonder Thomasz lukt het niet

Zonder Thomasz lukt het niet meer
probeer dan is met andere spitsen !
Elgabas en Thiebaut en laat Cavens er is af hé

stop met die lange ballen naar voor
Lierse moet steeds het spel naar zich kunnen toe trekken en proberen sneller te scoren , dan is er druk af , als ze snel 2-0 kunnen voorkomen spelen ze veel vlotter en lukt dan alles

SNELLER SCOREN moet er

SNELLER SCOREN moet er gedaan worden en daar heb je spitsen voor nodig

Elgabas en Selemani ( maar deze is niet geselecteerd ? )

klopt,Antheunis is een kopie

klopt,Antheunis is een kopie van HH.

Grootjanslucさんのユーザアバター

de spitsen zijn meestal te

de spitsen zijn meestal te zenuwachtig als ze voor de goal komen concentreren en rustig blijven en counteren hoe eerder hoe liever en als de ploeg goed draait blijven counteren geen kompasses met de tegenstrever maar wel sportief blijven

@ superscout Haha gij zij

@ superscout

Haha gij zij nen echte komiek.
Ik ga zelf bijna nooit naar trainingen zien maar HH en AA kunde langs gene enkele kant vergelijken.
En wa zit iedereen hier nu belachelijk te doen. Als jullie binnen 10 jaar teruglezen wat jullie schrijven.
Wij hebben juist 1 match gespeeld onder Aimé en er zitten al mensen t zeveren dat het toch gene goejen trainer is, die mens was juist een paar dagen in Lier.
Geduld en iemand een kans geven staat toch niet in veel mensen hun woordenboek znne.
Mar komaan manne, we gn vor die 3 punte!!!!

YvoC ik geef hier geen

YvoC ik geef hier geen comentaar op aa zal het moeten oplossen en ik zal wel zien wat het word volgend jaar in 2e

Anchi Rudyさんのユーザアバター

Cavens moet op de bank lees

Cavens moet op de bank lees ik,hij is idd ni goe bezig maar wie is er wel goed bezig. Toch raar dat men in Lier dan steeds als eerste op Jurgen begint te schieten terwijl hij en Radzinski ervoor gezorgd hebben dat we nog mee bovenaan staan.
Iig het moet dringend gaan veranderen of er komt een extra jaar tweedeklasse voetbal aan,met de week wordt er slechter gespeeld.

liersさんのユーザアバター

wrm zijn er toch zoveel

wrm zijn er toch zoveel mensen een cavens fanaat. ik vind hem maar een doodgewone speler hoor. hij zit vaak meer met zijn armen te zwaaien dan is echt moeite doen en radzinski juist hetzelfde zagen op de andere inplaats van de anderen te gaan helpen.

we hebben spelers nodig die voor elkaar willen vechten ik heb het hier over een janssens, de graef, ...
daar heb ik ng nooit mensen op weten zagen en terecht want hoe slecht de anderen ook spelen zij blijven er voor gaan en proberen er iets van te maken.

de ploeg die het hards vocht voor elkaar is en blijft voor mij de ploeg die de bekermatch tegen standard heeft gespeeld, dat was dan mss wel een Bploeg maar die vochten voor elkaar.

het zijn mss niet de beste voetballers maar ze gaan ervoor en dat is voor mij veel belangrijker dan wat show zitten verkopen voor een vrije trap van ik ga hem er is mooi in draaien. en dan de bal gwn 10 meter over doel schieten. ik denk dat iedereen wel weet over wie dat het gaat.

mijn opstelling:

kujovic
van hemert, camacho , van dooren
de graef
mathys, Mensah Akwetey , janssens
wahed
thiebaut, dodo

en haal aub dreesen eraf ik heb veel meer vertrouwen in camacho of frans dan in dreesen hoor. die zijn zekerder en kijken altyd en beginnen niet te dribbelen in de verdediging.

Ik heb in de week naar de

Ik heb in de week naar de training gaan zien k'heb een gedreven groep gezien .Tijdens een matchke kunnen ze toch nog naar elkaar roepen (vuur in de ploeg),dit doen ze veel te wijnig in de competitie hopelijk doen ze het zaterdag ook?
Komaan mannen alles geven ploeg &supporters

jongens, cavens is nog

jongens, cavens is nog steeds de leider van de ploeg neem hem eraf en je hebt niks eer opt plein staan!

Anchi Rudyさんのユーザアバター

Ach laten we de topscorer op

Ach laten we de topscorer op de bank zetten en iemand die net terug uit maanden blessure komt in de ploeg zetten,wa moeten we hier nog allemaal lezen eigenlijk.

Met dit ben ik volledig

Met dit ben ik volledig eens. Vechters moeten we hebben.

Winst tegen Luik hebben we

Winst tegen Luik hebben we te danken aan Jurgen, mooie goal en de enige met deftige passen, voor het zelfde geld gaat dieje bal op het einde tegen Beveren er ook in, dan is hij voor iedereen onsterfelijk...

Meer over de flanken en sneller/beter ingrijpen op het middenveld, dan komen we ergens...

Ik snap niet wat iedereen

Ik snap niet wat iedereen tegen Cavans heeft. Hij zet zich altijd 100% in en is topscorer en geeft een pak assists. Zet dan Matthys er eindelijk uit. Scoren doet hij amper, zwak in duels en verdedigend een nul. Zet Samir daar dan toch. Die heeft veel karakter en hij alleen zal het verschil niet maken, maar dat doet Matthijs ook niet. Gabas kan een goeie speler worden, maar laat ons eerlijk zijn, veel hebben we hem nog niet kunnen zien door zijn blessure. Wie dan beweert dat hij moet spelen ipv Cavens dat snap ik toch niet goed.

Zoals HH aanhaalt dat Samy

Zoals HH aanhaalt dat Samy veel vertrouwen in hem heeft en het Herman zelf was die Aimé contacteerde blijven we in hetzelfde schuitje zitten en wie weet laat Aimé zich niet inspireren door den Herman. Ik hou echt niet van die clubliefde politiek door postjes toe te staan aan spelers die verdienstelijk waren voor de club want dan kun je niet meer rechtdoor zijn bij eventuele tekortkomingen van de persoon in kwestie betreffende zijn job! Voetbal is niet langer een familiehuis maar wel degelijk een bedrijf en wie niet rendeert moet er uit! Zo simpel is dat om een club te brengen waar ze thuis hoort! Een trainer die in 2 jaar Lierse niet kon brengen waar het thuis hoort en uitgefloten werd door de supporters, de handdoek te laat in het midden gooit en dan nog zelf de opvolger mag contacteren die geeft nogmaals een kaakslag aan de supporters! Met Aimé zie ik geen verbetering, sorry!

jake.domenさんのユーザアバター

t'is eigenlijk niet te

t'is eigenlijk niet te vatten wat ge hier allemaal leest.Neen ok het was niet goed tegen Beveren,en er waren nog minder matchen bij ,maar we staan godverdoeme toch nog altijd goed?Wat is er verloren?Toch niks?
Cavens eraf laten?Bende onozelaars,er zijn zeker mindere matchen van Jurgen en hij heeft de laatste matchen kansen laten liggen,das zeker waar.Maar het is een speler die met één flits een match kan beslissen.
Voor al die negativisten,blijf gewoon thuis of ga voor fc.Kakker supporteren,daar zijn jullie op jullie plaats.En voor al de ander,morgen tegen Ronse winnen,naar Tienen voor de drie punten,en dan thuis united kloppen,hopelijk na winst op Antwerp,met andere woorden 12 op 12.
Nog altijd samen kampioen

cavens mag spelen maar dat

cavens mag spelen maar dat hij dan eens een echte leider is en niet zo achterbaks door sommige spelers te boycotten die willen naar eerste gaan.hou maar eens in het oog , hij zal geen passen geven aan Thiebaut. Hij stamt de ballen nog liever buiten. Hoe dikwijls staat trhiebaut niet aan de goal en de bal vraagt???????????Hoeveel goei ballen krijgt hij? Hij is overal topscoorder geweest. Maar als hij geen bruikbare ballen krijgt is het gemakkelijk,om te zeggen dat hij niet goed is.hopelijk ziet antheunis dat ook eens in. Maar ja, hij is de vriend van Helleputte, radinsky en cavens dus......veel zal er niet veranderen, en zullen ze zeker geen kampioen spelen.
Inderdaad de ploeg die voor de beker gespeeld heeft die verdient om verder te spelen . Die zullen wel kampioen spelen. Die jongens WILLEN WEL OVERGAAN.

Anchi Rudyさんのユーザアバター

@ Jonkvrouw,zelden zoveel

@ Jonkvrouw,zelden zoveel zever gelezen in zo'n kort bericht. Thiebaut krijgt geen bruikbare ballen das wel waar,maar Thiebaut moet vanop de flanken aangespeeld worden en we hebben geen flanken de naam waardig. Cavens die spelers boycot,das er eentje voor het eindejaarsoverzicht. Zeker als ge weet dat Lierse voor 80% bestaat uit Cavens/Radzinski/Kujovic,draaien zij dan is Lier ok,draaien zij niet dan is Lier een meeloperke in tweede klasse,de ploeg teert al 2 seizoenen op hen.

Dankzij het gouden trio

Dankzij het gouden trio (Cavens, Radje en Kujovic) staan we zo hoog, ik zeg niet dat anderen niet flink of slecht presteren, iedereen heeft zijn mening en die verschilt maar zonder dat gouden spitsduo met hun goals en onze keeper zouden we veel lager staan. Er moet terug gevochten worden ... vorig jaar ging het goed tot de eindronde ... ik denk dat ze ergens al dachten die winnen we ook met gemak. En zoals Liers zegt die B-ploeg tegen Standard die vocht, die ging ervoor, zij hadden niets te verliezen. Wat heeft Lierse te verliezen ? zijn zoveelste ticket om in 2de klasse te blijven ?
En als er iemand als Radje wegvalt dan moet die ploeg blijven draaien. EEn ploeg mag niet vallen en opstaan met 1 spelere dat moet met de 11 gebeuren. En beter dat hij volledig genezen op het veld staat dan half en terug hervallen... we gaan hem nog nodig hebben tegen Eupen en United.
Ik vond het ook om te huilen verleden week wat we zagen maar dat is verleden week dus blijf als een blok achter Lierse staan mss maken jullie hen wakker ipv een trainerwissel.

Het is inderdaad wel

Het is inderdaad wel grappig:

* de topscorer uit tweede klasse moet er van jullie af
* Radzinski moest er van velen voor zijn blessure ook al af want zijn mentaliteit ... nu zien we wat hij eigenlijk waard is.
* de nieuwe trainer heeft het al verkorven terwijl hij nog niets gedaan heeft (vergeet niet dat hij 2de niet kent he)

Bon, ik wacht op het moment dat Kujo een misser doet en dat er dan massaal geroepen wordt op Goris.

YvoC amaai jongens ik vraag

YvoC amaai jongens ik vraag mij af waarom julie niet gaan solisiteren voor opvolger van aa want julie weten het allemaal zo veel beter
ik denk gewoon dat er iets flink mis gaat in het huishouden van lierse
spelers die niet willen samespelen en jongens die meer met de armen werken dan met de voeten laat er gewoon iemand zijn die de jongens op het juiste pat zet met een en de zelfde gedachte doen waar ze voor betaald worden nl. voetballen en samen spelen
en als dat niet lukt blijven we maar een jaartje of zo verder modderen in 2e want het word steeds moeilijker en moeilijker om uit 2e weg te graken

jake.domenさんのユーザアバター

ik denk dat het meeste mis

ik denk dat het meeste mis is met sommige "supporters".Er zijn er wdie beweren dat Sami moet vertrekken.Al eens aan gedacht waar we twee jaar geleden stonden?Ik ga hier zeker niet beweren dat alles tot hier toe goed was hoor,want er zijn nog altijd tegenstrevers die wat wij in onze gedachten hadden trachten te belemmeren.En dat is maar goed ook.Iedereen wist op voorhand dat het geen walk over zou worden.Ik herhaal het nogmaals,kritiek mag,maar afbreken moet stoppen,geloof in uw team,want het is nog niet verloren.Ze hebben ons begot nodig.En anders moet ge thuis blijven.Ikzelf ben woonachtig in Oostduinkerke door omstandigheden,maar vanavond sta ik weer trouw op het Lisp om onze jongens aan te moedigen,want er is nog niets verloren!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jappe94さんのユーザアバター

en alswe kampioen spelen zal

en alswe kampioen spelen zal je niemand mer horen klagen hoor

Wow,lachen en huilen! Wat ik

Wow,lachen en huilen!
Wat ik hier allemaal al gelezen heb over Cavens doet me lachen en huilen tegelijk.Huilen met de mensen die schrijven dat Cavens zelfs niet mag meespelen,de topschutter uit tweede klasse,de man die samen met Radzinski ervoor heeft gezorgd dat we twee jaar na mekaar strijden voor de overgang naar eerste,de man die zich steeds inspant en zich 100 procent geeft.Er is hier zelfs iemand die echt aan science-fiction doet door te zeggen dat Cavens niet WIL naar eerste gaan.Zouden die mensen niet beter thuisblijven en naar VTM kijken?
Er zijn er ook al die de nieuwe trainer aan't verguizen zijn!Aimé doet immers aan vriendjespolitiek met Helleputte en Cavens!Toch moeilijk te geloven dat diezelfde mensen Herman buiten hebben geroepen!
De geest van Helleputte dwaalt over het Lisp!Ha-ha,een titel voor een boek van Suske en Wiske.Misschien lezen die mensen nog Sus en Wis,zonder hier afbreuk te willen aan doen.
Nee,mensen onze spelers aanmoedigen,dat is onze taak als supporter en niets anders!Kritiek geven mag ook maar dan wel opbouwende en geen negatieve aub.
Komaan Lierse!

Grootjanslucさんのユーザアバター

Van mij moet Cavens er niet

Van mij moet Cavens er niet af hoor,maar als hij zich goed concentreert in het spel en voor de goal zou het wel moeten lukken als iedere spits dit zo volhoud komen we er wel,iedere speler heeft wel eens een mindere dag dat is bij de mensen ook zo,maar ik weet er zijn supporters die Cavens niet kunnen zetten als hij geen goals maakt en dat kan niet,Ik kom supporteren voor een ploeg niet voor een bepaalde speler die kan het spel ook niet maken hoor,voetbal is een kollektieve sport en daarom moet een ploeg het spel maken maar ze moeten voor elkander willen werken en daar zit dikwijls het verschil,ben ik eerlijk of niet?

Ik denk dat ge nergens meer

Ik denk dat ge nergens meer onozele en grappige berichten ziet.
Ik ben Lierse supporter maar als ik een neutrale voetballiefhebber ben en ik lees deze posts dan zou ik gewoon denken dat Lierse een bende gefrustreerde mensen is.
En jullie zeggen gouden trio. Ik vind iedereen belangrijk.
En Lierse bestaat niet uit 3 spelers het bestaat uit een team van bijna 30 spelers, medische staf, technische staf & supporters.
Wij moete onze mond dicht houde van die commentaar en moeten enkel onze mond open doen om de ploeg te steunen en naar de overwinning te schreeuwen.
Ge moogt mij is de voordelen geven door constant te mekkeren of al direct beginnen tegen te werken met kritiek in de tribunes.
En denk ook maar aan Garry en Akwetey, ik heb eigenlijk nog NOOIT een slechte match van hen gezien. Geven zich elke match 200%.
Akwetey valt niet op maar als ge u is een hele wedstrijd focust op hem zult ge zien hoe enorm veel ballen hij recupureert. Gewoon klasse vind ik die speler. Die telt gewoon voor 2.

Maar alléé. Als jullie steeds het de moeite vinden om nen enorm lange tekst te typen vol kritiek. Ga dan gewoon TV kijken en volg de wedstrijden dan gewoon via uw tv.

KOmaaan manne!!!!!!

jake.domenさんのユーザアバター

Begot groot gelijk Benjami

Begot groot gelijk Benjami

Alexxさんのユーザアバター

okok , cavens erop.. maar

okok , cavens erop..
maar man toch , als em drop komt moet em toch wel n paar dinge verandere ze.. idd , hij moet een echte captain zijn ! Neem nu John Terry , ok , hij is negatief in de pers geweest over zijn privéleve , maar op het veld is hij een god ! HIJ , kan de spelers tenminste aanmoedigen , zeggen dat ze moete blijve vechte voor die overwinning ! En kijk , chelsea al een heel seizoen op 1e plaats... En manne komaan , prate op da veld , wa ik al veel heb gezien bij inworpen enzo , niemand komt zich aanbieden ! Ze staan der me 7 man in de baklijn en allemaal wille ze score , mrjaaa , zo gat da nie lukke eh ?! En voor cavens ngis , alee man , als iemand u aanraakt , ga is nie ligge op d grond als ne fcking bby man.. Vecht voor die bal ! Ga een duel aan ! én .. én , als de cavens da allemaal doet , dan mag em erop vn mij.

C'mon Lierseee

@ Alexx Ge hebt misschien

@ Alexx

Ge hebt misschien een punt van voor elken bal gaan.
Maar da ligge van Cavens noemt men een deel ervaring.
En als ge in een positie zijt in de backlijn en da het misschien verstandiger is om te gaan ligge en een kans te hebben op een penalty vind ik dit echt geen probleem.

KOmaan hé gaste, het gaat ook echt wel zonder Radzinski znne! ;)

PAVAHOさんのユーザアバター

Sorry mensen, maar zonder

Sorry mensen, maar zonder Cavents hebben we niet veel meer vooraan :

Mathijs heeft bijna geen enkele goede wedstrijd gespeeld eveneens Thiebaut brengt niet wat er van hem verwacht wordt. Zijn deze splers
dan beter dan Jurgen, die tussen haakjes nog altijd topscoren is van Lierse en heel de exqui League !!!

Een ding is zeker, hij mist zijn teamgenoot Radzinsky, en zonder
deze laatste is Lierse een pak minder sterk vcooraan.

Als we tegen Ronse winnen en Jurgen scoort, dan horen we volgende week
geen negatieve commentaren.

Blijven in geloven is de boodschap want ander zijn jullie geen echte Lierse-supporter !

al diegen da altyd liggen te

al diegen da altyd liggen te zage op den trainer enz blijf gwn thuis
als ge nx anders kunt dn zage
zo'n mensen kunne beter vo de kakkkers gan supportere

ik geef u volledig gelijk

ik geef u volledig gelijk

Ik ben niet voor de kakkers

Ik ben niet voor de kakkers maar die vechten er wel elke week met de hele ploeg voor en dat kan niet van lierse gezegd worden.

man die kerel is er 2 weken,

man die kerel is er 2 weken, als ge nu al ga beginne me zo'n onzin uit te kramen.. tzijn nog alty de spelers die het moete doen eh, eerst wilde allemaal dn herman buite, dan komt anhteunis, iedereen content, oeps hij speelt één keer gelijk en ze zijn weeral ontevrede..

ja maar zonder hun hadde we

ja maar zonder hun hadde we wel 20 punte minder..

heel juist wat de supporters

heel juist wat de supporters van de kakkers betreft daar mogen velen van ons een voorbeeld aan nemen.DAT ZIJN ECHTE SUPPORTERS. En zaag niet over Cavens he tis den enige die ne goeie pas kan geven

wat is dat met die webside

wat is dat met die webside zeg die tekst klopt langs geen kanten

liersさんのユーザアバター

Het beste vind ik dat

Het beste vind ik dat iedereen zit te zeggen van cavens dit en cavens dat, we kunnen niet zondr hem de topscoorder van 2de :p idd da laatste is waar maar als sommige van jullie is zouden nadenken van de 17 goals die cavens er heeft gemaakt zijn er 10 van penalties

en dan ook ng het gouden trio man man denk is ff na ik weet niet he maar nooit gedacht aan frans, camacho, de graef,... zonder de die zou er volgens mij ook niet veel zijn hoor en kujo onze redder laat me niet lachen. Kujo is echt niet zo goed Hoor VDJ da was ng is ne keeper er zullen wel veel mense hebben gezien wa die allemaal pakte tege lierse en hoe ver da die gooit daar kan kujo enkel van dromen. Ik geef toe hij is al verbeterd tegenover vorig seizoen maar ik blijf het een miskoop vinden.

Ik snap ook niet wrm ineens dreesen mocht spelen tege beveren

DE Witte zal centraal spelen

DE Witte zal centraal spelen naast Dreesen en El Gabas in punt.

diederikdesmetさんのユーザアバター

voor sethje is er volgens

voor sethje is er volgens mij nog enkel plaats in de ploeg als back (dus 2de keuze). beter bruno centraal vind ik. Laat ons vooral hoog spelen, en de combinatie zoeken, geen hoge ballen meer!

maar laat ons VOORAL POSISITEF blijven.

iedereen is een trainer en wil winnen en goed voetbal en zus en zo, maar laat ONS vooral opmerken als SCHITTERENDE 12 DE MAN tijdens de match!!!

Beter nu in een dip, dan in de rechte lijn naar de titel.

Mijn

Mijn ploeg

---------------------Kujo--------------------

Van Hemert----Dreesen----Camacho----Vandooren

El Gabas-------------Mensah-----------Janssens

--------------------Wahed--------------------

-------------Thiebaut------Cavens------------

Even toelichten: Janssens en El Gabas op de flanken = Snelheid, vechtlust, en mannen met een actie. Ik vind dat Matthys geen goede flankspeler hij werkt wel hard maar hij geraakt moeilijk en man voorbij. Graag flankenvoetbal en een Thiebaut die zo veel meel mogelijk centraal blijft. GEEN ballen zonder kijken naar voor trappen maar proberen van achter uit te voetballen, misschien wel moeilijk met camacho en dreesen maar ze moeten proberen. Ik geef Wahed voorlopig de voorkeur op Nedzipi omdat hij harder werkt op het middenveld en hij een goede pass en schot op doel heeft.

0-1

0-1

ページ 1 of 1

Bottom banner