Louis Meerberghs overleden

RIPlouis.jpg
Posted by Ben Bruynseels on 12/08/2017 - 19u27 - 9726 keren bekeken.

henssite2.jpg

Onze club heeft met droefheid vernomen dat Louis Meerberghs op 75-jarige leeftijd overleden is.

Louis begon begin de jaren '80 op Lierse te werken. Meer dan 20 jaar was hij zowel op de jeugdterreinen in Kessel als op het Lisp een graag geziene gast. Hij werd al snel materiaalman bij het eerste elftal en vervulde die functie tot 2004. Zo maakte hij deel uit van de staff tijdens de succesvolle campagnes van onze club in 1997 en 1999.

Het bestuur en de medewerkers van K. Lierse S.K. rouwen mee om het verlies van Louis en bieden zijn familie en vrienden hun gevoelens van diep medeleven aan.


MY LIERSE

  • Sign in using Facebook

  • Logo Wadi Degla
  • Logo Coca Cola
  • Logo Joma
  • Logo Jupiler