Officiële reactie Lierse op overnameverhalen

hetlisp2.jpg
Posted by Ben Bruynseels on 19/03/2018 - 17u15 - 15210 keren bekeken.

henssite2.jpg

Naar aanleiding van de artikels die zaterdag en vandaag zijn verschenen in bepaalde media, wil de club bij monde van CEO Jan Van Elst reageren op de huidige stand van zaken.

Jan Van Elst: “Afgelopen weekend is de handtekening voor een overname van onze club niet gezet. Eind vorige week hadden we nochtans gecommuniceerd dat we daarop hoopten. Dat wil echter niet zeggen dat de deal is afgesprongen, zoals nu in bepaalde media wordt beweerd. Er dienden wel nog een aantal zaken uitgeklaard te worden. De club heeft vanochtend een aantal extra zaken verduidelijkt aan de mogelijke koper. Wij blijven dus rekenen en vertrouwen op een goede afloop. 

Daarnaast klopt het zoals al elders werd gemeld, dat onze spelersgroep vandaag besliste om te staken. We hebben hierbij een dubbel gevoel, enerzijds zijn we hierin teleurgesteld, maar anderzijds stellen we ons tegelijk ook begrijpend op.
Dat onze supporters ongerust zijn, kunnen wij ook meer dan inkomen. Naast de negatieve berichten, waren er ook heel wat positieve acties en steunbetuigingen van onze supporters, die ons sterken in het geloof op een toekomst voor onze club. "


MY LIERSE

  • Sign in using Facebook

  • Logo Wadi Degla
  • Logo Coca Cola
  • Logo Joma
  • Logo Jupiler