Reactie Lierse op 'PCL tag'

tag2009.jpg
Posted by Ben Bruynseels on 16/01/2018 - 10u18 - 4244 keren bekeken.

henssite2.jpg

Na de incidenten tijdens Lierse – Beerschot Wilrijk van 6 januari jl., heeft onze club meteen de feiten veroordeeld via een officieel bericht op onze site.
Op de nieuwsberichten die de dagen erna verschenen zijn in de media, hebben wij bewust niet gereageerd, ondanks enkele eenzijdige en foutieve berichtgevingen.

Wat er echter sinds 2 dagen verschijnt op een ‘voetbalsite’, krant en regionale zender, over de zogezegde beschadigingen aan een herdenkingsstuk voor Marc Steenackers, kunnen wij niet zomaar laten passeren.

Via onze eigen supporters werden wij immers ingelicht dat de ‘Pallieter Casuals Lier’ tag waarvan sprake, al van minstens 2009 op de stadionmuur van het Olympisch Stadion ‘prijkt’ (zie ook foto's hierboven en onderaan). Let op, indien zou blijken dat dit gedaan werd door Lierse fans, keuren wij dit nog steeds af. Maar van een ontering van een herdenkingsdoek van een overleden bestuurslid, is gezien de timing in de verste verte geen sprake.

We moeten ons dan ook vragen stellen bij de integriteit van de verslaggeving hierover. De tag staat immers al jaar en dag op de frontgevel van het stadion en bevindt zich vlak naast de hoofdingang. Dit moet toch eerder opgevallen zijn.

We willen nog niet spreken van bewuste besmeuring van onze club en haar supporters, maar beraden ons toch intern met de juridische cel over deze zaak.

belga2.jpg

facebookBW.jpg


MY LIERSE

  • Sign in using Facebook

  • Logo Wadi Degla
  • Logo Coca Cola
  • Logo Joma
  • Logo Jupiler