J

Contractverlenging voor De Smet & Van Lommel

03.05.2022

Lierse bereikte deze ochtend een akkoord met Jarno De Smet en Ben Van Lommel, beide doelmannen verlengden hun contract met één seizoen.

Jarno De Smet is sinds 2020 actief voor onze club en speelde dit seizoen zeventien wedstrijden. 
Ben Van Lommel is een voormalig jeugdproduct van Club Brugge en tevens een ex-jeugdinternational. De 19-jarige doelman is sinds augustus verbonden aan onze club en haalde dit seizoen meermaals de A-selectie. 

Keeperstrainer Bernd Brughmans gaf ons een eerste reactie na het tekenen van de overeenkomsten: “Ik ben zeer opgetogen dat we deze twee goalies langer bij onze club kunnen houden. Jarno is een voorbeeld prof, altijd hard werkend in functie van de ploeg, en technisch een zeer sterke doelman. Dit seizoen heeft hij al heel wat stappen gezet, ik verwacht naar de toekomst toe dat hij nog beter zal worden. Ben Van Lommel is dan weer een doelman met veel potentieel, zijn reikwijdte is fantastisch en in één tegen één situaties blinkt hij uit. Van Lommel zal de nummer 1 worden bij onze beloften en permanent meetrainen met de A-kern.”

Proficiat Jarno en Ben!