GHJK

LIERSE ZET VOLGENDE STAP IN DE VERDERE ONTWIKKELING VAN DE CLUB MET NIEUWE THUISHAVEN VOOR A PLOEG

29.04.2025

Lierse heeft een nieuwe uitvalsbasis voor de eerste ploeg gevonden, op een steenworp van de AsterX Group-f arena. De voorbereiding op het nieuwe seizoen start op 18 juni. Intussen zijn de werkzaamheden aan de twee grasvelden en de kantine al van start gegaan.

Dat onze A- ploeg vanaf 18 juni kan trainen op de site brengt heel wat voordelen met zich mee: spelers en staf krijgen een plek waar ze in alle rust en comfort kunnen trainen en zich voorbereiden op hun wedstrijden. Ook de jeugdwerking zal kunnen rekenen op een extra grasveld op de site in Kessel.

Lierse draagt zo bij aan het geven van een tweede leven aan het uitgevoetbalde Racing Emblem – de moederclub van onder meer Carl Hoefkens – en helpt het oorspronkelijke doel van de club in ere te houden: voetbal brengen in de regio. Zo blijft ook de lokale verankering met de naburige gemeentes een feit!

Gouden partners

Premium partners

Technische partners

Horeca partners