School

Schools game @Lisp

16.02.2019

Eind februari zijn de scholen aan zet op het Lisp! Tijdens onze schools-game tegen Oudenaarde (zaterdag 23 februari) nodigen we heel je school uit om onze O-vakken achter doel te bevolken tijdens deze topwedstrijd. Kinderen onder de 18 jaar krijgen een gratis ticket. Leerkrachten, mama’s, papa’s, broers, zussen, oma’s, opa’s,… kunnen een wedstrijdticket verkrijgen aan een voordelig tarief van €5.

Trommel iedereen op want...

DE TALRIJKST VERTEGENWOORDIGDE SCHOOL KRIJGT BEZOEK VAN ONZE SPELERSGROEP!

Om de talrijkst vertegenwoordigde school extra te bedanken zal onze spelersgroep een uitgebreid bezoek brengen aan de winnende school. Reden te meer om iedereen in je omgeving aan te sporen om mee onze ploeg te komen steunen en naar het Lisp af te zakken!

Wij zijn alvast klaar om jullie massaal te ontvangen. Onderaan dit bericht staat een link om de file voor de inschrijving te downloaden.

Indien er nog vragen zijn, geef gerust een seintje via info@lierse.com.

Tot op het Lisp!

Download hier het inschrijvingsformulier.