teambuilding

Teambuilding? Dat doen we toch gewoon in Lier zelf!

12.09.2018

Onze spelers en staf genoten eergisteren van een teamactiviteit in de stad Lier.

Na een pittige ochtendtraining trokken onze spelers en staf richting Lier om er in de binnenstad tal van activiteiten te doen. Vertrekpunt voor onze jongens was het station in Lier. Van daaruit trokken ze met de fiets in groepjes naar verschillende locaties in het centrum van Lier.

Zo moesten ze onder andere opdrachten uitvoeren op de Grote Markt, aan het Stadhuis, de Zimmertoren, en de Sint-Gummaruskerk, Op het Zimmerplein werd er onder een stralend zonnetje nagekaart. Daarna genoten spelers en staff nog van een etentje in restaurant Il Forno te Zandhoven.

Lierse traint vandaag en vrijdag (10u00) nog naar aanloop van de wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen Luik.